Hile ve Hack Programları Hakkında

Arena of Valor (Strike of Kings) Hileleri ve Hack Hakkında!

ARENA OF VALOR – Hile ve Hack

Hile ve Hack konusunda bu yazımızda size bilgi vereceğiz. Bildiğiniz gibi yıllardan beri gerek Single Player olsun gerekse Online oyunlarda bir çok hile ve hack mevcut. Single Player oyunlarda hile, hack, trainer kullanımı genelde bölümleri geçme, ekstra silah vb. eşyalara sahip olma gibi ekstra şeyler barındırsa da, online oyunlarda bu çok daha sıkıntılı sonuçlar doğmasına neden oluyor. Single Player oyunlarda yapılan hileler yalnızca kişiyi ilgilendirirken online oyunlarda yapılan hile ve hack’ler, oyunu oynayan diğer tüm oyunculara sorun teşkil ediyor. Arena of Valor da bunlardan biri tabii ki.

PC tabanlı MMO oyunların baş belası olan ve senelerdir şirketlerin geçici çözümleriyle giderilmeye çalışılan hile ve hack problemleri, son dönemde oldukça yaygınlaşan Mobil oyunları da etkisi altına tam anlamıyla almış durumda. Oynadığı oyunda daha hızlı yükselmek isteyen kötü niyetli oyuncular, zaman zaman bu tip yöntemlere başvurarak oyunların kalitelerini düşürüyor ve diğer oyuncuların oyundan soğumalarına sebebiyet veriyor. Strike of Kings 3.parti programlar ve hack konularında şu ana kadar çok büyük problemler yaşamamış olsa da, yapımcı şirket olan Tencent‘in buna bir çok önlem aldığını ve oyunu korumak adına çalışmalar yaptığını bilmekteyiz.

Google Aramalarında ki Sonuçlar

Oyuncuların genelinden bu tarz şikayetler duymamış olsak da, Google’da “Arena of Valor hileleri” veya “Arena of Valor hack” şeklinde arattığımızda;

 • Arena of Valor kupon
 • Arena of Valor sınırsız altın 
 • Arena of Valor apk mod
 • Arena of Valor ios 
 • Arena of Valor hero 
 • Arena of Valor map hack
 • Arena of Valor harita

…ve bunlar gibi daha bir çok konu başlığıyla sunulan içerikler mevcut. Tabii bunları denememiş olsak da çoğunun ya da hepsinin yalan olduğu aşikar. Arena of Valor’un önemli oyuncularını barındıran ve oyunda en çok vakit geçiren ekiplerden biri olan Vivax ekibine sorduğumuzda da, oyunda hile veya hack’le hiç karşılaşmadıklarını ve bu tür haberlerin tamamen uydurma olduklarını bize ilettiler.

İnsanları canlarından bezdiren ve oyun zevkini bitiren hile ve hack içeriklerine Strike of Kings’te rastlamamak içimizi oldukça rahatlattı diyebilirim. Yapımcı firma Tencent’in bu oyuna verdiği önem ve yaptıkları teknik çalışmalarla uzun bir süre daha temiz bir oyun göreceğimize eminim.

Siz siz olun, hiçbir oyunda illegal yollara başvurmayın. 🙂

Bunlar da ilginizi çekebilir:

 • merhaba şevval hanım niyetiniz gayet göz önünde, koyduğunuz etiketler ile anlattığınız konudanda zeka seviyeniz ortaya çıkıyor insanların zamanını alıp prim yapmaktan başka birşey degilsiniz. Bundan sonra eger cok iyi niyetliyseniz basliklarinizi ona gore yapın ! “strike of kingsde hile yapmayın” “hile yanlış birşeydir” falan olsun (!) neymiş sonuç olarak illegal yollara basvurmayinmis ozaman etiketleriniz hile yanlıştır hak yememek doğrudur olsun “strike of kings kupon hilesi” olmasın bayan ! eğer cevap vermeye yüreğiniz yeterse epostama mesaj atın biraz daha rezil edeyim sizi

  • Selam dostum, öncelikle konuyu okursan yazar “Şevval” değil “Tayfun” yazıyor. Yazıyı ben yazdım yani. Ve bu konuyu yazma amacım hem site takipçilerimizi oyunda hile olmadığıyla ilgili bilgilendirmek hem de Google’da hile arayan umutsuz tayfanın hevesini kırmak. Yani bu umutsuz tayfa “sen” oluyorsun. Google’da strike of kings hilesi ararken “bir umut” diyerek sitemize gelmişsin, elin boş kalınca da ahkam kesiyorsun. Önce oyunlarda hile yapmamaya gayret et, sonra bize laf at.
   Selametle…