ARENA OF VALOR – ALTIN ÖDÜLLÜ BABALAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ!

ARENA OF VALOR – BABALAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ!

Merhaba Oyun Severler,

Bugün 17 Haziran 2017 yani Babalar Günü, bu güne istinaden Arena of Valor yönetimi babaları ve baba adaylarını unutmayarak bir forum etkinliği düzenlemişler. Bizi bilgisayardan kaldırmaya çalışan, modemi kapatmakla tehdit eden babalarımız için düşünülse de oyunun genel yaş kitlesi itibariyle çocuklarının katılacağı bu etkinlik için tüm babalara teşekkür ederiz. Şimdi gelelim etkinliğimize…

Etkinlik Detayları

Yukarıda da bahsettiğim gibi babalar günü etkinliğine forumdan katılabilirsiniz. Size sorulan soruya YANITINIZI, YORUMUNUZU, OYUNCU KİMLİĞİNİZİ (Ayarlar —> Oyuncu Kimliğinde uzun olan numaralar) belirtilen tarihler arasında yorum olarak BURADAKİ konuya yazmanız gerekmektedir.

Etkinlik Zamanı

Babalar günü için olan etkinliğe 17 Haziran – 19 Haziran arası katılım sağlayabilirsiniz.

Sordukları soruda oldukça basit, sizce ”Hangi Arena of Valor herosu en uygun baba potansiyeline sahiptir?”  dediğim gibi soru çok kolay değil mi?

Gözlerinizi kapatın ve sizce oyunda hangi heronun babanız olabileceğini düşünün cevap hemen ortaya çıkıyor zaten =)) Benim için baba olabilecek figür ”Gildur” ya da ”Thane” olabilir. Ancak ikisi arasında kesinlikle ”Gildur” olur. Kendisi ”Altın Kral” unvanlı bir kahraman, eeeee bir de prensesi var (Bkz: Ben) kral tahtına sahip olduğunu da unutmayalım. Tabi bunun yanı sıra kendisi bir Tank, güçlü bir kişiliğe sahip bir baba olarak yeterince dayanıklı ve zorlukları aşabilir, ailesini yani sevdiklerini koruyabilir. Bunun dışında Büyücü bir kişiliği de var ailesine gelebilecek hasarları önceden önlemeye çalışıyor ”Büyüdün diye bişeyine karışamayacak mıyım? Kaç yaşına gelirsen gel benim çocuğumsun karışırım” , ”arkadaşların hadi şurdan atlayalım dese sen de peşlerinden mi atlayacaksın?” , ”İt kopuk dolu orası ne işin var orda? Otur oturduğun yerde” , ”Cep telefonu cepte durur, sizin ki sürekli elde” , ”O interneti kapattırıcam” gibi uyarıları tecrübelerine dayanarak bizi korumak ve iyi yönlendirmek için söyleyebiliyor. Eeee baba sonuçta ”Bu çocuğa hep sen yüz veriyorsun hanım” diyerek yeri geldiğinde annelerimize suç atıp yeri geldiğinde ”İşte benim evladım bana çekmiş” demeyi de ihmal etmiyorlar. Kötü şeyler anneye çeker iyi şeyler babaya zaten =)) Neyse siz onu anladınız… 

Yani kısaca demek istediğim gücüyle, kuvvetiyle, tahtıyla ”Gildur” tam bir baba figürümüz kendisinin kontrollü ve gezici bir yapısının olması da dediklerimi teyit eder nitelikte zaten. Eee o faturalar ne zaman ödenecek, nereye ne zaman para verilecek, nerelere gidilecek gidiş dönüşte ne kadar para harcanacak bunların hesaplamalarını ve kontrolünü her zaman babalarımız yapıyor. (Yani belkide annelerimiz yapıyor da babalarımıza hatırlatıyor da olabilir tabi)

 

 

 

Unutmadan şuraya bırakayım
”Her baba kahramandır.”

 

 

 

 

Etkinlik Ödülleri

Evet o kadar yazdım, anlattım da anlattım hatta henüz etkinliğe katılım sağlamadan kendi baba figürümü bile paylaştım. O zaman sizinle artık ödüllere geçebiliriz.

Ödül: Rastgele seçilecek 5 oyuncuya 1000 Altın ödül verilecektir.

Keşke rastgele seçim değil de yorumlarda güzel ve mantıklı bir şekilde yazı yazanlar kazansaydı ancak katılım fazla olur mu emin değilim büyük ihtimal az kişi katılacağından katılanların büyük çoğunluğu ödül sahibi olacaktır. Rastgele olduğu için önceki fikirlere benzer bir fikir öne sürebilirsiniz sanırım ^^ Gildur size de mantıklı geldiyse sizde Gildur diyerek neden onu seçtiğinizi açıklayabilirsiniz. Ruyam (MrsBoSs) onu seçti bende onu seçiyorum diye sakın yazmayın ama 😀 😀 Ödül konusuna değinecek olursam yine ahım şahım bir ödül değil ama hiç yoktan iyidir. Yabancıların forum bölümünde açılan babalar günü etkinliğinin ödülleri buna nazaran daha iyiydi. Bunun nedeni belki etkinliklere çok fazla katılım olmadığından dolayı olabilir. Bu yüzden az ödülde verilse etkinliklere elimizden geldiğince katılmaya çalışmamız lazım ki, ileride ödüllerde artış olsun.

Yazımı çok uzattığımı fark ederek Şevval & Tayfun ailesi olarak tüm babaların ve baba adaylarının BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN! Son söz olarak ”Hele bi o gün gelsin bakarız” diyerek yazımı sonlandırmak istiyorum. Aşağıdaki videoyu KESİNLİKLE izleyin =)

Sizinde etkinlik ve bu yazım hakkında görüşleriniz varsa yorum bırakmayı UNUTMAYIN! Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle… 

Hazırlayan: Şevval Ruyam GÜLLÜK ”MrsBoSs”

Bunlar da ilginizi çekebilir: