ARENA OF VALOR YENİ HERO KRİKNAK GELDİ!

ARENA OF VALOR YENİ HERO KRİKNAK GELDİ!

Merhaba Oyun Severler,

2 Haziran’da Facebook üzerinden atılan post ile birlikte yeni bir heronun müjdeleri verilmişti. Ancak hero hakkında detaylı bilgi verilmemişti derken, 3 haziranda ve takip eden günlerde farklı videoları yayınlandı buraya kadar hepsi normal ve takip eden oyuncular için bilindik. Bu olaylardan sonra bende merak ettim ve şu hero’yu araştırayım dedim. Suikastçı ve Savaşçı özelliğine sahip Gezici rol’de güzel becerileri olan yepyeni bir hero, yakında eminim oynanış videoları da gelmeye başlayacaktır. Tabi bende bununla ilgili detaylı bir rehber hazırladım.

KRİKNAK DETAYLI REHBERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Rehberi hazırladıktan sonra gelen etkinlik bildirimini fark ettim. Ve yeni iki tane değişiklik dikkatimi çekti. İlki ” Yeni Hero Kriknak Geldi ” adlı etkinlik diğeri ise Market’te yer alan Kupon Market’e eklenmiş olan ” Yeni Kriknak Sandığı ” oldu bununla ilgili detayları da rehber hazırladıktan sonra hemen hazırladım.

YENİ ETKİNLİK VE KRİKNAK SANDIĞI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Bunları okuduktan sonra kendi görüşlerimi sorarsanız ben hero’yu henüz bu sunucuda denemediğim için uzun uzun yazmayacağım. Ancak etkinlikler konusuna gelirsem konuda ki yazılarıma ek olarak yeni hero için gelen yeni etkinlikler bizi o heroyu oynamaya ve dolayısıyla satın almaya teşvik eder dilerim ileride bunu daha çok ciddiye alıp etkinlik ödüllerinde arttırmaya giderler. Ayrıca sandıkta bahsettiğim seviye 2 arkanaların hepsi keşke hero ile alakalı olsaydı, 2 tanesini aynı yapıp 2 tanesini farklı vermek kötü olmuş. Bana sorarsanız herolar için arkanaları toplamaya başlayınca o heroyu almak için daha çok istekli oluyoruz, bu da daha çok sandık açarız demek oluyor. Biraz bunu düşünerek eklemeler yapabilirlerdi.

Sizin, yeni hero ve etkinlikler hakkında görüşleriniz varsa bunları aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz. Ayrıca yazımı beğendiyseniz diğer yazılara göz atmayı UNUTMAYIN! Görüşmek dileğiyle…

Hazırlayan: Şevval Ruyam GÜLLÜK ”MrsBoSs”

Bunlar da ilginizi çekebilir: