Savaşçı ve Suikastçı Ryoma Arena of Valor’a Geliyor!!

Savaşçı ve Suikastçı Ryoma Arena of Valor’a Geliyor!!

Merhaba Cesur Savaşçılar,

Yakın zamanda ipuçlarını verdiğimiz Savaşçı ve Suikastçı Ryoma Arena of Valor’a Geliyor!! Önümüzdeki hafta SALI günü yani 5 Aralık’ta Savaşçı ve Suikastçı Ryoma Arenaya giriş yapacak! Bildiğiniz üzere Ryoma‘nın gelişinden 1 gün önce de yeni bir yılbaşı güncellemesi yapılacak. Güncelleme ile ilgili yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
4 Aralık’ta Gelecek Yeni Güncellemenin Notları!
Arena of Valor Yeni Yıl Güncellemesinde Öne Çıkanlar 

 Savaşçı ve Suikastçı Ryoma
Savaşçı ve Suikastçı Ryoma

Savaşçı ve Suikastçı Ryoma Hakkında Her Şey Burada!!

Ryoma gelmeden önce boş durmamış ve haftalar önce onun için detaylı bir sayfa hazırlamıştım. Bu sayfada Ryoma Beceriler, Ryoma Hikayesi, Ryoma Temaları, Ryoma Duvar Kağıdı gibi bir çok bilgiyi bulabilirsiniz! Bu yazımızda herhangi bir Ryoma‘nın üzerine tıkladığınızda onun için özel açtığımız sayfaya gidebilirsiniz.

DETAYLI REHBER İÇİN TIKLAYIN.

Savaşçı ve Suikastçı Ryoma Becerileri 

Arena of Valor Ryoma Ruhani Öfke Becerisi
Ryoma Ruhani Öfke Becerisi
Arena of Valor Ryoma Ağlayan Kılıç Becerisi
Ryoma Ağlayan Kılıç Becerisi
Arena of Valor Ryoma Fırıldak Becerisi
Ryoma Fırıldak Becerisi
Arena of Valor Ryoma Naginatajutsu Becerisi
Ryoma Naginatajutsu

 

 

 

 

 

Yukarıdaki görsellerin üstlerine tıklayarak açıklamalarına gidebilirsiniz! Ancak kısaca bahsetmem gerekirse Ryoma‘nın Ultimate‘ı Ruhani Öfke her darbe de belli bir fiziksel hasar verir. Düşmana isabet eden her bıçak darbesi ise Ryoma‘ya can kazandırır. 2. Becerisi olan Ağlayan Kılıç, ilk isabet eden düşmana fiziksel hasar verirken diğer düşmanlara %50 oranında hasar verir. Menzilin dışındaki hasar alan herolar ise sersemler. 1. Becerisi Fırıldak ise geriye doğru çekilerek fiziksel hasar verir, eğer düşman bir heroya hasar verirse bekleme süresi kısalır.  Hasar gücünü tamamıyla kullanmak için Ryoma ve düşmanları arasındaki mesafeyi korumaya dikkat edin. Eğer düşmanlara çok yakın bir mesafedeyse Fırıldak becerisini kullanarak kaçabilir.

Savaşçı ve Suikastçı Ryoma Ne Zaman Gelecek?

Ryoma, 5 Aralık’ta yani Pazartesi gününü Salıya bağlayan gece 3’te oyunda yerini almış olacak!

Yeniliklerden haberdar olmak için FACEBOOK FAN SAYFAMIZI beğenin ve GRUBUMUZA katılın! Katılın ve kocaman Arena Of Valor ailesinin en önemli üyesi olun.

Hazırlayan: Şevval Ruyam GÜLLÜK

Bunlar da ilginizi çekebilir: