Kupon çekilişi site

AIC 2017 Özel Çekiliş Kazananları Belli Oldu!

AIC 2017 Özel Çekiliş Kazananları Belli Oldu!

Merhaba Cesur Savaşçılar,

AIC 2017 özel çekiliş kazananları belli oldu! Özel çekilişimizin talihlileri aşağıda sıralanmış olarak görebilirsiniz. Eğer sıralama da isminiz yoksa üzülmeyin! Her hafta yapacağımız çekilişler ile bu ödülleri sizde kazanabilirsiniz. Yeni çekilişlerden haberdar olmak için Facebook Fan sayfamızı takip edin!

ÇEKİLİŞ İSTATİSTİKLERİ

Bu hafta Pazar günü başlatıp Salı öğlen 12.00’da AIC 2017 Özel düzenlediğimiz çekilişe toplam katılım hakkı 1298 ve katılım görevlerinin tamamlanması ise 227 yapılmış.

Bu çekilişte bize toplam 53 oyuncumuz eşlik etmiş. Bir sonraki çekilişte daha çok arkadaşınızı davet etmeyi unutmayın!

Ayrıca buraya bir de Saç Kesme Cezalı Hero Tahmin Challenge videosu ekledim. Vakit ayırıp izlerseniz sevinirim. 🙂

AIC 2017 Özel Çekiliş Kazananları
Kupon Çekilişi

AIC 2017 Özel Çekiliş Kazananları

855’er Kuponu Kazanan 7 Oyuncumuz:

Ertuğrul Keser
Mustafa Ünlü
Ömer Şehne
Mehmet Taşkın
Metehan Canbey
Eren Esmer
Özkan Akbas

şeklinde olmuştur. Kazanan oyuncularımızı tebrik eder, katılan diğer oyuncularımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

AIC 2017 Özel Çekiliş Kazananları
AIC 2017 Özel Çekiliş Kazananları

NOT: Kazanan ödülleri mail ile gönderilecektir. Mailinizi senkronize edip spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın!

Çekilişi kazanan oyuncularımızdan 4’ü Youtube Kanalımıza abone olarak, 2 tanesi BoriXi’nin Youtube Kanalına abone olarak ve 1 kişi de Twitch kanalımızı takip ederek ödül kazanmışlar!

HANGİ YOUTUBERLAR İLE ORTAK ÇEKİLİŞ İSTİYORSUNUZ?

Arena of Valor oynayan bir çok youtuber var. Bu kişileri en iyi sizin tanıdığınızı biliyorum. Peki siz hangi youtuber ile birlikte çekiliş düzenlememizi istersiniz? Hangi youtuberlar ile birlikte videolar çekelim? =)) Düşüncelerinizi yorum olarak bekliyorum!

YENİ ÇEKİLİŞLER NEREDE YAYINLANACAK?

Haftalık olarak yapmayı planladığımız çekilişler http://www.arenaofvalor.org/kupon-cekilisi/ bu adreste yayınlanacak. Ayrıca kazananlar her hafta bu şekilde bir yazı ile duyurulacaktır. 3 hafta Şevval & Tayfun Youtube Kanalımız, Arena of Valor ORG Grup ve Fan Sayfamız ve Şevval & Tayfun Discord  Sunucumuz üzerinden yapılacak, geri kalan 1 hafta ise TWİTCH.TV üzerinden canlı yayında kodlar o an sizlere dağıtılacaktır. Yani kazanamadık diye üzülmeyin son hız kupon dağıtımlarına devam edeceğiz!

Hazırlayan: Şevval Ruyam GÜLLÜK

Bunlar da ilginizi çekebilir: