Savaşçı ve Tank Astrid Arena of Valor’a Geliyor!!

Savaşçı ve Tank Astrid Arena of Valor’a Geliyor!!

Merhaba Cesur Savaşçılar,

Yakın zamanda facebook fan sayfamızda ipuçlarını verdiğimiz Savaşçı ve Tank Astrid Arena of Valor’a Geliyor!!  Bugün bu duyuruyu gördüğünüzde şaşırdığınızı biliyoruz! Normalde Salı günleri gelen herolara alışığız ancak bu hafta bir çok temaya ve heroya ev sahipliği yapıyor! Yani özel bir hafta 😉 Önce şaka üstadımız Joker, daha sonra şaka mı şeker mi diyen Mina, Mganga ve Fennik Temaları ardından Cadılar Bayramı için gelen Lauriel ve Zephys temaları ardı ardını takip etti 🙂 Bu hafta PERŞEMBE günü ise Savaşçı ve Tank Astrid Arenaya giriş yapacak!

Astrid öfkeli bir şampiyon! Ve hepinizi keskin kılıcından geçirmeye geliyor. Evet Astrid ünlü ”Kor-Saçan” kılıcının sahibi ve Güller Dükü’nün tek yasal varisi… Astrid tarihin ona biçtiği rolü işte böyle üstlendi. O zaman bizde tarihimizin geleneği bozmayalım. İşte Astrid‘in TANITIM VİDEOSU!

Detaylara geçmeden önce hazırlamış olduğum, Savaşçı ve Tank Astrid‘in Beceri Oynayış Tanıtım Videosu ile sizleri baş başa bırakmak isterdim. Ancak tanıtım videosunu YARIN aşağıdaki linkte bulabilirsiniz! Videoya like atmayı ve yorum bırakmayı da unutmayın :)) Kanala abone olursanız da sevinirim.

Kanalımız —-> https://www.youtube.com/SevvalTayfun

Savaşçı ve Tank Astrid Hakkında Her Şey Burada!!

Astrid gelmeden önce boş durmamış ve onun için detaylı bir sayfa hazırlamıştım. Bu sayfada Astrid Beceriler, Astrid Hikayesi, Astrid Temaları, Astrid Duvar Kağıdı gibi bir çok bilgiyi bulabilirsiniz! Bu yazımızda herhangi bir Astrid‘in üzerine tıkladığınızda onun için özel açtığımız sayfaya gidebilirsiniz.

DETAYLI REHBER İÇİN TIKLAYIN.

Arena of Valor Savaşçı ve Tank Astrid Duvar Kağıdı
Arena of Valor Astrid Duvar Kağıdı

Astrid Becerileri 

Arena of Valor Astrid Lanetli Nefes Becerisi
Arena of Valor Astrid Lanetli Nefes Becerisi
Arena of Valor Astrid Korkusuz Taaruz Becerisi
Arena of Valor Astrid Korkusuz Taaruz Becerisi
Arena of Valor Astrid Çember Vuruşu Becerisi
Arena of Valor Astrid Çember Vuruşu Becerisi
Arena of Valor Astrid Kılıçlı Gardiyan Becerisi
Arena of Valor Astrid Kılıçlı Gardiyan Becerisi

 

 

 

 

 

Yukarıdaki görsellerin üstlerine tıklayarak açıklamalarına gidebilirsiniz! Ancak kısaca bahsetmem gerekirse Astrid‘in Ultimate’ı Lanetli Nefes büyün hasarlara karşı bağışıklık kazandırır, bu bağışıklık canı azken çok büyük bir değere sahip olacak 🙂 Şampiyonumuzun hasar almadan kaçmasına yardımcı olacak. Korkusuz Taaruz ve Çember Vuruşu düşman herolara bolca fiziksel hasar verecek.

Astrid Ne Zaman Gelecek?

Astrid, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece 3’te oyunda yerini almış olacak! Oyuna gelişiyle beraber Astrid ve Özel Teması Valide Sultan %25 indirim ile sandık şeklinde satılacak. Ayrıca 20 kupon karşılığında satılacak şanslı çekiliş sandığı ile Astrid’ ya da Özel Teması Valide Sultan’ı ayrıca arkana, mücevher ve altın gibi eşyaları kazanabilirsiniz.

Yeniliklerden haberdar olmak için FACEBOOK FAN SAYFAMIZI beğenin ve GRUBUMUZA katılın! Katılın ve kocaman Arena Of Valor ailesinin en önemli üyesi olun.

Hazırlayan: Şevval Ruyam GÜLLÜK

Bunlar da ilginizi çekebilir: