Yaşanan Hesap Kayıp Etme Sorunları

Yaşanan Hesap Kayıp Etme Sorunları

Merhaba Oyuncular! Bu yazımızda sizlere Yaşanan Hesap Kayıp Etme Sorunları‘nın cevaplarından bahsedeceğiz. Önceki güncellemeler de birkaç oyuncunun hesabına ulaşmasında bazı sorunlar yaşadığını gördük. Her yeni güncelleme uygulandığı zaman hesap kayıp etme ya da doğru hesaba giriş yapmada kafa karışıklığı olmaktadır. Bu ipuçları ile bu sorunları gidermeyi hedefliyoruz.
Daha önceki yayınladığımız Hesap Kurtarma İpuçları için TIKLAYIN!
Soru : Zaten Facebook hesabımı oyuncu hesabıma bağladım ancak Facebook girişini seçtiğimde benim için yeni bir hesap oluşturdu! Ne yapmam gerek?
C: Bu durum, ilk önce bağladığınız hesaptan farklı bir Facebook hesabı ile AOV’da oturum açmaya çalıştığınız zaman olur!
Bu sorunu çözmek için, oyundaki eğitimi geçmeniz gerek! Ardından ayarlara gidin ve oyundan ‘Çıkış yap’ tuşuna basınız. Daha sonra, AOV’i yeniden açmadan önce, AOV hesabınızı oluşturduğunuz Facebook hesabına Facebook telefon Uygulamanızda (Eğer yüklüyse) oturum açtığınızdan emin olun. Daha sonra AOV açın ve Facebook girişe tıklayın, orijinal hesabınız karşınıza çıkacaktır.
Soru: Zaten Facebook hesabımı oyuncu hesabıma bağladım ancak Facebook girişini seçtiğimde karşıma başka (İkinci bir hesap, arkadaş hesabı vs.) bir hesap çıktı! Ne yapmam gerek?
C: Bu, ilk önce bağladığınız hesaptan farklı bir Facebook hesabı ile AOV’da oturum açmaya çalıştığınız zaman olur!
Bu sorunu çözmek için, oyunda ayarlara gidin ve oyundan ‘Çıkış yap’ tuşuna basınız. Daha sonra, AOV’i yeniden açmadan önce, AOV hesabınızı İLK (Orijinal) oluşturduğunuz Facebook hesabına girdiğinizden emin olun. Daha sonra AOV açın ve Facebook girişe tıklayın, hesabınız karşınıza çıkacaktır.
Soru: Zaten Facebook Hesabımı AOV oyuncu hesabıma bağladım AMA, yanlışlıkla Misafir Girişine bastım. Orijinal hesabımı nasıl geri alabilirim?
C: Bu sorunu çözmek için, karşınıza çıkan oyundaki eğitimi tamamlayın ve ardından ayarlara gidin ve ‘Çıkış Yap’ tuşuna basınız.
Ardından, AOV’yi yeniden açmadan önce, AOV hesabınızı oluşturduğunuz Facebook hesabına Facebook Uygulamanızda (Telefonunuzdaki FB App’si) girdiğinizden emin olun. Telefonda Facebook App yükü değil ise, oyunda doğru FB kullanıcı adı ve şifre yazdığınızdan emin olun! Daha sonra AOV açın ve Facebook giriş ile orijinal hesabınıza erişmek için giriş yapın.
Soru : Güncellemeden önce hep Misafir hesap oynuyordum ve hesabımı hiç Facebook’a bağlamadım. Güncellemeden sonra giriş yaptığımda Facebook Girişini seçtim ve yeni bir hesap oluşturdu. Orijinal Misafir Hesabıma geri dönebilir miyim?
C: Bu sorunu çözmek için, oyunda karşınıza çıkan eğitimi tamamlayın ve ardından ayarlara gidin ve ‘Çıkış yap’ tuşuna basın.
Ardından AOV’yi açın ve eğer aynı cihazda oynuyorsanız orijinal hesabınıza erişmek için Misafir girişine girip, eski hesabınıza kavuşun.
Soru: Güncellemeden önce hep Misafir hesap ile oynuyordum ve hiç Facebook’a bağlamadım. Güncellemeden sonra giriş yaptığımda Facebook Girişini seçip Hesabımı ayarlardan bağladım. Şimdi Facebook’la bağlanmış oldu, bu hesabı ayırabilir miyim ?
C: Hayır, bağlanan Facebook hesapları bir daha koparılamaz.
Soru : Güncellemeden önce hep Misafir hesap ile oynuyordum ve hesabımı hiç Facebook’a bağlamadım. Güncellemeden sonra oturum açtığımda Facebook Giriş’i seçiyorum ancak sonra Hesabımı Bağlamak istemedim ve benim için yeni bir hesap oluşturdu. Orijinal Misafir Hesabıma geri dönebilir miyim?
Bu sorunu çözmek için, oyunda karşınıza çıkan eğitimi tamamlayın ve ardından ayarlara gidin ve ‘Çıkış yap’ tuşuna basın.
Ardından AOV’yi açın ve eğer aynı cihazda oynuyorsanız orijinal hesabınıza erişmek için Misafir girişine girip, eski hesabınıza kavuşun.
Yaşanan Hesap Kayıp Etme Sorunları
Yaşanan Hesap Kayıp Etme Sorunları
Yaşanan Hesap Kayıp Etme Sorunları
Yaşanan Hesap Kayıp Etme Sorunları
Kaynak: Arena of Valor Facebook Sayfası :))

Bunlar da ilginizi çekebilir: