arena of valor yiğitlik rozeti nedir kapak

Arena of Valor Yiğitlik Rozeti Nedir? Nasıl Kazanılır?

Arena of Valor Yiğitlik Rozeti Nedir?
Nasıl Kazanılır?

Merhaba Arena Of Valor Hayranları,

Arena of Valor’da yeni sürümden sonraki ilk güncelleme ile başlayan Yiğitlik Rozeti etkinliğini anlatacağım. Günceleme ile birlikte Arena Of Valor Hero takımına yeni katılan Arthur için yapılan bu Yiğitlik Rozeti etkiliği ile ilgili detayları yazımda bulabilirsiniz.

Arena of Valor Yiğitlik Rozeti Etkinliği

Yiğitlik Rozeti Nedir?

Son zamanlarda tüm oyuncuların severek kullandığı Arthur’un, özel teması olan Katakomb başta olmak üzere, başka heroları ve hero temalarını, altın, mücevher ve seviye 3 arkanaya sahip olmamızı sağlayacak olan bir rozettir. Bu rozeti topladıkça aşağıda belirteceğimiz ödüllerin sahibi olacaksınız!

Yiğitlik Rozeti İle Ne Alınır?

Yiğitlik rozetini biriktirerek birbirinden farklı ödüller elde edebilirsiniz. Üstelik bu etkinliğimizde bazı ödülleri birden fazla kez elde edebileceksiniz!!

Etkinlik Süresi:

15.08.2017 Salı gününden – 30.08.2017 Çarşambaya kadar etkinliklerden kazandığınız rozetleri ödüller ile değiştirebilirsiniz.

İşte Arena Of Valor farkıyla ödüller:

30 Adet Rozet ile  alabileceğiniz Arthur’un Özel Teması Katakomb

25 Adet  Rozet ile alabileceğiniz Veera’nın Özel Teması Yere Bakan Yürek Yakan

25 Adet  Rozet ile alabileceğiniz Seviye 3 Arkana Paketi (İçerisinden rastgele Seviye 3 arkana çıkmaktadır)

20 Adet  Rozet ile alabileceğiniz Toro herosu

5 Adet  Rozet ile 15 defa alabileceğiniz Mücevher Sandığı (İçerisinden 100 Mücevher çıkmaktadır)

5 Adet  Rozet ile 50 defa alabileceğiniz Altın Sandığı (İçerisinden 20 Altın çıkmaktadır)

Yiğitlik Rozeti Nasıl Kazanılır?

Bunun için oyun içerisinde belirli tarihlere kadar devam edecek 2 etkinlik bulunmaktadır. Herhangi bir hero ile yapmış olduğunuz maçlardan da rozet kazanabileceksiniz. Bu etkinliklerle ilgili bilgiler sizlerle…

Yiğit Rozetlerini Topla Etkinliği

Etkinlik süresince oyuna giriş yaparak yiğit rozetlerini toplayabilirsiniz. Ne kadar fazla gün giriş yaparsanız ödülde o kadar artar!

Etkinlik Süresi:

15.08.2017 Salı gününden – 21.08.2017 Pazartesi gününe kadar etkinlik kapsamında ard arda girişlerinizden rozet kazanabilirsiniz.

Etkinlik Ödülleri:

1 Gün Ard Arda Giriş 1 Rozet ve 25 Altın 25 Altın

2 Gün Ard Arda Giriş 1 Rozet ve 25 Altın 25 Altın

3 Gün Ard Arda Giriş 2 Rozet ve 25 Mücevher 25 Mücevher

4 Gün Ard Arda Giriş 2 Rozet ve  Yorn Deneme Kartı Yorn Deneme Kartı

Arthur İlk Çıkış Etkinliği

Yeni sürüm ile birlikte tüm oyuncularımıza verilen Arthur herosu ile 5v5 savaşa katılarak ve arkadaşlarınızla maç tecrübelerinizi paylaşarak rozet dahil bir kaç ödüle de sahip olabilirsiniz.

Etkinlik Süresi:

15.08.2017 Salı gününden – 28.08.2017 Pazartesi gününe kadar etkinlik detaylarını yerine getirdiğinizde rozet kazanabilirsiniz.

Etkinlik Ödülleri:

Toplamda 1 defa 5v5 Maç yaparak 50 Altın 50 Altın,,

Toplamda 3 defa 5v5 Maç yaparak 50 Mücevher 50 Mücevher,

 

Ve Hero Arthur’u paylaşayarak 1’er adet Seviye 2 Arkana Paketi Seviye 2 Arkana Paketi,  Yiğitlik Rozeti kazanabilirsiniz.

Arena of Valor ile ilgili Videolar İçin ABONE OLUN!

 

Arthur Herosu Nasıl Paylaşılır?

Etkinlikler alanında yer alan Arthur ilk çıkış etkinliğine tıkladığınızda en alt kısımda verilen görevde ”Tamamla” yazan butona basınız.

Yiğitlik Rozeti Arthur İlk Çıkış Etkinliği
Yiğitlik Rozeti Arthur İlk Çıkış Etkinliği

Butona bastığınızda aşağıdaki gibi bir pencere karşınıza gelecek burada Arthur’un yakışıklı ve cesur pozu eşliğinde bilgileri yer alıyor. İsterseniz daha sonra kullanmak üzere Cihaza Kaydet diyebilirsiniz. Görevi tamamlamak için FB’ta Paylaş diyoruz ve kendi facebook hesabımız üzerinden bu görüntüyü paylaşıyoruz. Bu şekilde ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Yiğitlik Rozeti Arthur paylaşmak
Yiğitlik Rozeti Arthur Paylaşmak
Rütbeli ve Standart Eşleşme Maçları

15 Ağustos – 21 Ağustos tarihleri arasında herhangi bir hero ile 5v5 Standart Eşleşmeye girerek maç sonunda bir rozet daha kazanma şansı elde edebilirsin. Ancak her yaptığın maçta ne yazık ki rozet kazanamıyorsun şansına bağlı :))
22 Ağustos – 28 Ağustos tarihleri arasında herhangi bir hero ile Rütbeli eşleşmeye girerek yine aynı şekilde maç sonunda bir rozet daha kazanma şansı elde edebilirsin. Aynı şekilde bu seferde şansına bağlı olarak kazanabiliyorsun…

Tüm bu etkinlik ve oyun içi maçlar dışında rozetleri oyun içi etkinliklerden ve topluluk kanallarımızdan ekstra olarak kazanabilirsiniz. Kazanmak için Arena of Valor‘u sosyal medya kanallarından takip etmeyi unutmayın!

Hazırlayan: Emre BERK ve Şevval Ruyam Güllük ”MrsBoSs”

Bunlar da ilginizi çekebilir: